top of page

VĒRTĪBAS

EKSKLUZĪVA 
KOKA TEKSTŪRA

Mēs izmantojam ADLER apstrādi pēc jaunākajām tehnoloģijām, kas ļauj krāsot ar vienu krāsas kārtu, saglabājot koka tekstūru un padarot to vizuāli ekskluzīvāku.

ILGTSPĒJĪBA &
VIDE

Visiem ražošanā izmantotajiem kokmateriāliem ir 100% FSC sertifikāts. FSC sertifikācija apliecina, ka ražošanā tiek izmantota koksne no atbildīgi apsaimniekotiem mežiem un ka šis materiāls ir izsekojams visos ražošanas un pārdošanas procesos.

AUGSTA
ENERGOEFEKTIVITĀTE

ARKA lux logiem un durvīm Kauņas Zinātnes un tehnoloģiju laboratorijā tika veikta gaisa, ūdens un U vērtības testi. Rezultāti bija izcili. Šie testi tika veikti ar 1230x1480mm atveramu logu.

INŽENIERTEHNISKIE
RISINĀJUMI

ARKA lux sniedz inženiertehniskos pakalpojumus, kas jau ir iekļauti projekta cenā. Mēs uzņemamies atbildību par visu nepieciešamo tehnisko rasējumu sagatavošanu un precīzu aprēķinu veikšanu.

ALUMĪNIJA
APŠUVUMS

APŠUVUMS

Mūsu alumīnijs nāk no Austrijas ar rūpnīcas krāsu, kuram jau standartā ir sāļās vides aizsardzība. Var viegli krāsot jebkurā standarta RAL krāsā, kā arī ir pieejami īpaši krāsojumi ar tekstūru.

ROKU DARBS

Iepazīstinām ar mūsu izcilo produktu, kas ietver virkni svarīgāko elementu, kas padara to patiesi izcilu. Koncentrējoties uz nepārspējamas kvalitātes nodrošināšanu un klientu apmierinātību, esam radījuši produktus, kas demonstrē dabīgā koka tekstūru, vienlaikus izvirzot prioritāti ilgtspējībai visos to radīšanas aspektos. Mūsu apņemšanās sasniegt izcilību sniedzas tālāk par pašu produktu, jo mēs piedāvājam visaptverošus inženiertehniskos pakalpojumus, lai atbalstītu mūsu klientus visā viņu projekta gaitā. Esiet drošs, mūsu produkts ir rūpīgi pārbaudīts, lai nodrošinātu tā uzticamību un veiktspēju. Izpētiet iespējas un izbaudiet mūsu produktu izcilību savā telpā.

6.jpg
x13.jpg
8.jpg

Let's Connect

Liepāja, Latvija.

Vecā Ostmala 10

+371 29459048

Thanks for submitting!

bottom of page