top of page

DOORS

PAR MUMS

PRODUKTU
PIEDĀVĀJUMS

Mūsu galvenie produkti ietver augstākās klases bīdāmās sistēmas, skandināvu tipa logus un durvis, kas pazīstamas ar savu izcilo kvalitāti un dizainu.

NO DIZAINA 
LĪDZ PIEGĀDEI

Mēs lepojamies ar to, ka piedāvājam plašu pakalpojumu klāstu, kas aptver visus projekta aspektus, sākot no dizaina līdz loģistikai. Mēs specializējamies uz ekskluzīvu risinājumu projektiem, nodrošinot, ka katram projektam tiek pievērsta vislielākā uzmanība detaļām.

GLOBĀLS FOKSUS, EKSPERTU KOMANDA

Kā uzņēmums mēs koncentrējamies uz starptautiskajiem tirgiem, mūsu galvenie eksporta tirgi ir Skandināvija, Lielbritānija un Īrija.

 

ARKA lux komanda, kuru vada projektu vadītājs un rūpnīcas inženieris, ar vairāk nekā 15 gadu pieredzi gan vietējā, gan starptautiskajā tirgū, mums ir zināšanas un pieredze, lai nodrošinātu izcilus rezultātus.

NO SĀKUMA
LĪDZ BEIGĀM

Mēs uzņemamies Jūsu projekta logu/durvju aspekta vadību, sākot no agrīnām konsultācijām un arhitektūras rasējumiem līdz projekta ražošanai, piegādei, uzraudzībai un garantijas pakalpojumiem.

PLAŠA ĢEOGRĀFISKĀ 
KLĀTBŪTNE

Mūsu plašā ģeogrāfiskā klātbūtne aptver 8 valstis. Atrodamies stratēģiskā vietā, mums ir lieliskas loģistikas iespējas, kas ļauj veikt efektīvus autotransporta vai jūras pārvadājumus.

SAZINIES
AR MUMS

Sazinies ar mums jau šodien. Lai apspriestu Jūsu projektu un sniegt izcilu servisu, ar kuru ARKA lux ir pazīstams.

Bīdāmās durvis

Let's Connect

Liepāja, Latvija.

Vecā Ostmala 10

+371 29459048

Thanks for submitting!

bottom of page