top of page

Kas ir koka alumīnija logi?

Koka-alumīnija logi apvieno labāko no abām pasaulēm, lai nodrošinātu izcilu veiktspēju. Ārējais alumīnija slānis nodrošina lielisku aizsardzību pret skarbajiem laikapstākļiem, savukārt iekšējais koka rāmis rada siltu un aicinošu gaisotni un dabisko estētisko pievilcību.
Kas tieši ir koka-alumīnija logi un kāpēc tas ir izcils risinājums?

Koka alumīnija logiem ir koka iekšējais rāmis, kuru no ārpuses pārklāj alumīnija apmetums. Šāds inovatīvs dizains ļauj baudīt koka siltumu, skaistumu un dabiskumu iekštelpās, bet alumīnijs ārpusē nodrošina aizsardzību pret laikapstākļiem- pasargā logus no lietus un citiem ārējiem faktoriem, ievērojami samazinot nepieciešamību pēc apkopes un nodrošinot to ilgmūžību.

Vai koka-alumīnija logi ir ilgtspējīgs ieguldījums?

Absolūti! Šie logi piedāvā ideālu līdzsvaru starp estētiku un praktiskumu.

Sasniedzot iespaidīgu U-vērtību līdz 0,77 W/m²K, mūsu logi dod priekšroku energoefektivitātei, kā arī tie ir izstrādāti tā, lai maksimāli palielinātu saules gaismas iekļūšanu telpā, pateicoties šauriem rāmjiem. Tas uzlabo energoefektivitāti un rada gaišāku un viesmīlīgāku atmosfēru telpās. Alumīnijam ārpusē standartā ir sāļās vides pārklājums, kas nodrošina aizsardzību pret koroziju. Koka-alumīnija logi ir ekonomiski izdevīga izvēle ilgtermiņā.

Secinājums


Koka-alumīnija logi ir kļuvuši par ievērojamu elementu mūsdienu arhitektūrā, apvienojot koka dabiskumu ar alumīnija izturību. Tos izceļ pievilcīgums, izturība, zemas apkopes prasības, energoefektivitāte un pielāgošanas iespējas. Arhitektūra un dizains turpina attīstīties, bet koka-alumīnija logu universālums un neatkarīgā pievilcība padara tos par aizraujošu izvēli tiem, kuri vēlas uzlabot savas dzīvojamās telpas.Comments


bottom of page